Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Piknik w oddziale przedszkolnym

Utworzono dnia 19.06.2026

Dzieci z oddziału przedszkolnego spędziły wyjątkowy dzień na świeżym powietrzu podczas zorganizowanego pikniku. Wspólny czas upłynął w spokojnej i radosnej atmosferze, sprzyjającej integracji oraz odpoczynkowi na łonie natury. Na terenie pikniku rozłożono dwa koce, na których dzieci wspólnie siadały, odpoczywały oraz spożywały przygotowane przekąski. Dzięki temu mogły spędzać czas razem, rozmawiać i cieszyć się wspólną zabawą. Podczas pikniku nie zabrakło zdrowych produktów. Dzieci chętnie sięgały po soczyste arbuzy, słodkie truskawki oraz inne owoce. Wszystkie przekąski cieszyły się dużym zainteresowaniem i zostały zjedzone z apetytem.

Takie spotkania na świeżym powietrzu są doskonałą okazją do nauki współpracy, kulturalnego spożywania posiłków oraz promowania zdrowych nawyków żywieniowych. Jednocześnie pozwalają dzieciom odpocząć i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Piknik w oddziale przedszkolnym

Utworzono dnia 19.06.2026, 16:18

Godło Polski

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Librus

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 202

W poprzednim tygodniu: 257

W tym miesiącu: 683

W poprzednim miesiącu: 1419

Wszystkich: 38656