Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Pierwszaki ukończyły Akademię Bezpiecznego Puchatka

Utworzono dnia 18.06.2026

W kończącym się roku szkolnym 2025/2026 przyszedł czas na podsumowania. Uczennice i uczniowie z klasy pierwszej wypełniali test bezpieczeństwa podsumowujący wiedzę z zakresu podstawowych zasad bezpieczeństwa  w różnych sytuacjach. Dzięki realizacji programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka” wszyscy poznawali i utrwalali zasady bezpieczeństwa w szkole, na drodze, w domu, w Internecie, w relacjach

z rówieśnikami, podczas wypoczynku i finansowe. Z Puchatkiem było ciekawie spędzać czas, robić karty pracy, oglądać filmiki itp. Program „Akademia Bezpiecznego Puchatka” był realizowany we współpracy z Biurem Prewencji Komendy Głównej Policji.

Na zakończenie programu realizowanego z wychowawczynią, każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom za aktywność w zajęciach z tematyki bezpieczeństwa.

Pierwszaki ukończyły Akademię Bezpiecznego Puchatka

Utworzono dnia 18.06.2026, 15:10

Godło Polski

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Librus

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 202

W poprzednim tygodniu: 257

W tym miesiącu: 683

W poprzednim miesiącu: 1419

Wszystkich: 38656