W kończącym się roku szkolnym 2025/2026 przyszedł czas na podsumowania. Uczennice i uczniowie z klasy pierwszej wypełniali test bezpieczeństwa podsumowujący wiedzę z zakresu podstawowych zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach. Dzięki realizacji programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka” wszyscy poznawali i utrwalali zasady bezpieczeństwa w szkole, na drodze, w domu, w Internecie, w relacjach
z rówieśnikami, podczas wypoczynku i finansowe. Z Puchatkiem było ciekawie spędzać czas, robić karty pracy, oglądać filmiki itp. Program „Akademia Bezpiecznego Puchatka” był realizowany we współpracy z Biurem Prewencji Komendy Głównej Policji.
Na zakończenie programu realizowanego z wychowawczynią, każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom za aktywność w zajęciach z tematyki bezpieczeństwa.





